بهترین مقالات قالیشویی معتبر بهترین مقالات قالیشویی معتبر .

بهترین مقالات قالیشویی معتبر

چگونه شامپو فرش خانگی درست کنیم؟


چه‌گونه شامپو فرش خانگی صحیح کنیم؟
به کار گیری از شامپو فرش های دارنده مواد شیمیایی برای خانواده‌های دارنده فرزندان خردسال اصلا پیشنهاد نمیشود. همینطور بها شامپو فرش در برخی از مورد ها نسبتا بالا بوده و بیشتر اشخاص قصد ندارند، قالیشویی معتبر در مشهد مبلغ متعددی را صرف خرید آنان نها نمایند. به همین استدلال می‌قدرت با به کارگیری از موادی بسیار معمولی که در اکثر منزل‌ها پیدا میشوند، شامپو فرش خانگی صحیح کرد.

دستور کار‌های متعددی برای ایجاد کرد شامپو فرش وجود داراست که هر مورد از آنها‌را می‌قدرت بین شایسته ترین مواد شستشو برای فرش قرار اعطا کرد و فقط می بایست هرکدام را گزینه به کارگیری قرار دهید تا به مخلوط جایگزین قابل قبولی برای شام‍پو فرش های شیمیایی دست پیدا نمائید.

شوینده‌ای غیرشیمیایی با بو خوب: برای خانواده‌های دارنده بچه یا این که حیوان خانگی، شوینده‌های غیر شیمیایی معمولا در حق تقدم قرار میگیرند. برای ساختن اینگونه شوینده‌ای که در زمره شایسته ترین شوینده فرش قرار میگیرند، مواد پایین را با یکدیگر ادغام نمایید:
یک ( هنگام به کار گیری اعداد یک تا ۱۰ در باطن متن از حروف استعمال نمائید) فنجان (۲۳۰ میلی‌لیتر) سرکه سپید
دو فنجان (۴۶۰ میلی‌لیتر) آب
دو قاشق دمنوش‌خوری (۱۵ گرم) نمک
۱۵ قطره رایحه گیاهی مانند لیمو، استوقدوس یا این که کاج
به کار گیری از شیشه منزه‌کن: شیشه منزه‌کن دیگر مانند پیشین فقط مختص به شیشه وجود ندارد آن را می‌اقتدار با آب گرم ترکیب کرده تا یک شامپو فرش بی آلایش و کارآمد برای منزل، ماشین یا این که هر کشور دیگری صحیح نمائید.
محلولی با به کار گیری از آبژاور: شوینده‌های دارنده آبژاور نسبت به مواد بی آلایش توانمند‌خیس بوده و در هنگام استعمال از آنها می بایست بسیار مواظب باشید؛ چون به پوست، دیده و ریه شما جراحت میزنند. دستکش بپوشید و مواد تحت را با یکدیگر مخلوط فرمایید:
سه قاشق غذاخوری (۲۰ میلی‌لیتر) ریکا
¼ فنجان (۶۰ میلی‌لیتر) سفید کننده
¼ فنجان (۶۰ میلی‌لیتر) سرکه
پنج لیتر آب
جایگزین‌هایی برای شامپو فرش که با فضا زیست سازگار میباشند
در‌حالتی که چه به کارگیری از محصولاتی مانند شامپو فرش نانو، نقص‌ خاصی را به وجود نمی‌آورد؛ البته خوب میباشد که قبل از استعمال، ترکیبات شامپوی متبوع را تحقیق کنیم تا از سازگار بودن آن با گوشه و کنار زیست مطمئن شویم. این محصول ها جایگزینی برای شامپو فرش به اکانت آمده و با به کارگیری از مواد طبیعی ساخته میشوند.

به کار گیری از بخارشو، یک کدام از جایگزین‌های مطلوب برای شامپو فرش میباشد. بخارشو باکتری‌های جان دار در گوشه‌های تشک، مبل و صندلی ماشین را از دربین می برند. در صورتی‌که به خط مش‌حلی قدرتمندتر احتیاج دارید، با ریختن شامپو فرش در بخارشو به سود دلخواه دست خواهید یافت.

ما یک نوشته ی علمی در باب شستشوی فرش با مواد نانو نوشته ایم که میتوانید آن را تفحص نمایید.
فعلا که اطلاعاتی نسبی در ارتباط گونه های شامپو فرش خاطر گرفتیم، به سراغ این مرحله می رویم که چه‌طور شامپو فرش بکشیم؟ در حالتی که که قصد دارید این فعالیت را در منزل اجرا دهید، از ریختن آب زیاد دوری کنید؛ چرا‌که شستن فرش با شامپو فرش در اکثری از موردها سبب ساز پرورش کپک گردد.

 


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۱۱:۴۹ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)