بهترین مقالات قالیشویی معتبر بهترین مقالات قالیشویی معتبر .

بهترین مقالات قالیشویی معتبر

شستشوی مبل مخمل در منزل


هر مبلمانی بعد از مدتی آلوده و کثیف گردیده و نیاز به نظافت داراست. نظافت کردن به‌موقع مبلمان بر قدمت موثر آن میافزاید و شما‌را از صرف هزینه برای بده بستان روش مبل یا این که خرید مبلمان نو بی‌نیاز می‌نماید. قالیشویی معتبر در مشهد برای شستشوی مبل مخصوصا درصورتی که دارنده پارچه حساسی باشد؛ بایستی توجه متعددی به خرج اعطا کرد تا آسیبی به آن وارد نشود. شستشوی مبل مخمل ریزه‌کاری‌هایی دارااست که در‌این نوشته ی علمی به آن می پردازیم.

آغاز سطح مبل و کناره‌ها و درزهای آن را تماما با جاروبرقی جارو نمائید تا گردوغبار از سطح آن زدوده گردد و لکه‌هایی که از قبلی روی مبل تولید گردیده، خویش را علامت دهند. برای این شغل می توانید از خصوصی منحصربه‌فرد گردگیری جاروبرقی که اختصاصی مبلمان و پرده در لحاظ گرفته گردیده، استعمال نمائید. تنها اعتنا داشته باشید این فعالیت را به آرامی اعمال دهید تا پرزهای دقیق پارچه مخمل مبل آسیبی نبیند.

شوینده طبیعی برای شستشوی مبل مخمل در خانه
برای پاک کردن مبل‌ها نیاز به یک شوینده دارید تا توسط آن پارچه مبل را پاک و لکه‌زدایی نمائید. در صورتی می خواهید برای شستشوی مبل مخمل خویش از یک محلول شوینده طبیعی به کارگیری فرمایید؛ مخلوط آب‌لیمو، آب و جوش شیرین به طور اعجاز‌آسایی مبل شمارا منزه می‌نماید.تنها این نکته را در حیث داشته باشیدکه برای شستشوی مبل با هر شوینده‌ای، آغاز کمی از آن را بر نصیب کوچکی از پارچه مبل که در معرض روئت کرد وجود ندارد آزمون نمایید تا از جراحت نرساندن شوینده به مبلمان باور نتیجه ها فرمایید.

اکنون برای به کارگیری از فرمول خانگی مفید برای لکه‌زدایی، پاره ای آبلیمو را با پاره ای آب و جوش شیرین در ظرفی ترکیب نمایید. آن گاه با یک اسفنج قابل انعطاف یا این که یک تکه پارچه نخی، کمی از محلول را به آرامی روی سطح مبل و روی لکه‌ها بکشید. این شغل بایستی به آهستگی صورت پذیرد تا به بافت حساس و دقیق مخمل آسیبی وارد نشود. بعداز آن بایستی اذن دهید مبل کم آب خواهد شد. آنگاه روی آن را با یک برس و یا این که جاروبرقی جارو نمایید تا خواب مبل به شرایط اول خویش برگردد.

شستشوی مبل مخمل با آب و صابون خانگی در منزل
در‌صورتی‌که مواد ذکر شده در دسترستان عدم وجود، استعمال از محلول آب و صابون خانگی را آزمون نمائید. صابون خانگی ‌های ملایم فاقد مواد شیمیایی حاذق می باشند و علاوه بر برخورداری از توان منزه‌کنندگی بالا، آسیبی به پارچه مخمل مبل نمی‎‌رسانند. آب و صابون خانگی را در کاسه کوچکی ادغام فرمایید تا صابون خانگی در آب کف نماید. آن گاه با یک اسفنج یا این که یا این که پارچه نخی کمی از کف را بردارید و به روی سطح مبل مخصوصا روی لکه‌ها بکشید و ملاحظه کنید چطور لکه‌ها و آلودگی‌ها از دربین میروند.

برای از میان بردن لکه‌های سمج ممکن میباشد بدون چاره باشید این نحوه را چنددفعه تکرار نمائید. آن‌گاه اذن دهید مبلمان کم آب خواهد شد. درصورتی که قرار میباشد مهمان به خانه شما بیاید و برای کم آب شدن مبل شتاب دارید میتوانید از سشوار یا این که پنکه به کارگیری نمائید.

در‌صورتی‌که لکه‌های مقاومی روی مبل مخملتان تولید گردیده که حتی پس از شستشو با محلول صابون خانگی هم اثرش باقیمانده؛ خوب میباشد که از شامپوی منحصربه‌فرد شستشوی مبل به کار گیری نمایید. ولی همان گونه که قبلا نیز گفته شد؛ مسلما آغاز مقدار مقداری از شوینده متبوع را بر بخشی از پارچه مبل که نامعلوم میباشد، آزمون نمائید تا بتوانید با خیال و خاطر ریلکس مجموع راه مبل را با آن شوینده پاک نمایید.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۱۷:۲۳ توسط:شهریار شاهان موضوع: نظرات (0)